Victoria

drukuj

Zajęcia grupowe w szkołach i przedszkolach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy system zajęć wyjazdowych do szkół i przedszkoli. Zajęcia takie, prowadzimy już od czterech lat. Organizowane przez nas zajęcia wyjazdowe są dobrym rozwiązaniem dla Rodziców, którzy nie mają możliwości dowozić dzieci do Szkoły Języków Obcych. Dzieci pozostają cały czas w budynku swojej szkoły i są odbierane po zajęciach, o dogodnej dla Państwa godzinie. Zajęcia takie są również świetnym rozwiązaniem np. dla przedszkoli, które nie współpracują na stałe z anglistą.

 W zależności od Państwa celów, zajęcia wyjazdowe mogą być zorganizowane na dwa sposoby:

1.    Kursy dla Klientów indywidualnych
Kursy tego typu zwykle realizowane są na wniosek Rodziców. Każdy Rodzic podpisuje z nami osobną umowę, zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, przed lub po zajęciach szkolnych. Każdy semestr liczy 30 zajęć po 45 minut. Lektor przyjeżdża na miejsce, odbiera Dzieci ze świetlicy i przeprowadza zajęcia, po ich zakończeniu Dzieci są odbierane przez Rodziców lub odprowadzane z powrotem do świetlicy. Podręczniki do kursu są płatne osobno. W tym sposobie prowadzenia kursu, Rodzice wybierają spośród siebie przedstawiciela, który współpracuje z nami przy organizacji kursu. Wszelkie ważne informacje, zostają przez nas przekazane e-mailowo również do pozostałych Klientów. Cena za jedną lekcję wynosi 21zł od osoby (cena ta nie zawiera kosztów wynajmu sali w placówce). Aby zachować cenę podstawową grupa musi liczyć minimum pięć osób.

2.    Kursy dla placówek
Ten typ kursów zwykle realizujemy na prośbę placówki. Umowa jest podpisana bezpośrednio ze szkołą lub przedszkolem. W tym systemie nie ma z góry określonej liczby lekcji, co miesiąc wystawiamy fakturę za przeprowadzone zajęcia. Cena jest obliczana indywidualnie dla każdej współpracującej z nami placówki, zależna jest m.in. od czasu trwania zajęć, ilości zajęć w tygodniu, ilości niezbędnych materiałów dodatkowych itp. Liczba Dzieci w grupie nie jest brana pod uwagę przy konstruowaniu oferty finansowej. Pamiętamy jednak, aby grupa nie była zbyt liczna, żeby zachować wysoką jakość zajęć.

Bardziej szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są w naszym biurze.
Zapraszamy do kontaktu.
Zespół Victoria Center

do góry

Kontakt

Victoria Center
ul. Spacerowa 8
32-040 Wrząsowice

Tel. kom. 501-227-393
biuro@victoriacenter.pl
www.victoriacenter.pl