Victoria

drukuj

Co nas wyróżnia

Stawiamy na zadowolenie Klientów!

Szkoła Języków Obcych Victoria Center to profesjonalne, indywidualne podejście do Ucznia pod okiem doswiadczonego metodyka oraz życzliwa i serdeczna atmosfera. W trosce o bezpieczeństwo naszych Kursantów na terenie placówki zainstalowany jest monitoring.

Naszym atutem są małe grupy 5 - 9 osób.

Posiadamy 13 lat doświadczenia w nauczaniu języków Obcych, ponadto należymy do nowoczesnego centrum edukacyjnego VICTORIA CENTER - LENKOWO obejmującego Szkołę Języków Obcych, Przedszkole, Szkołę Podstawową, Akademię Umiejętności oraz żłobek. Wszystkie nasze placówki koncentrują się na nauczaniu Dzieci języka angielskiego.

W kursach organizowanych przez naszą Szkołę uczestniczą nasi stali Klienci, a także wiele nowych osób: dzieci, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, studentów, a także dorosłych.

W trosce o dobro naszych Uczniów wykształciliśmy system kontroli jakości kształcenia, są nimi m.in. raporty lektorów o postępach i wynikach Kursantów, ankiety na temat lektorów oraz pracy biura, cykliczne hospitacje metodyka naszej Szkoły. Dzięki stałej weryfikacji podejmowanych przez nas działań, mamy szansę otrzymać informacje zwrotne od Klientów, a także przychylić się do ich próśb i sugestii w różnych dziedzinach pracy Szkoły.

Dbamy o długofalowy rozwój naszych Słuchaczy. Wszystkim dajemy  możliwość kontynuacji nauki w kolejnych latach, na wyższych poziomach zaawansowania.

Korzystamy z podręczników renomowanych wydawnictw: National Geograhic Learning, Oxford University Press, Cambridge University Press, Pearson Longman, MacMillan, Express Publishing.

Wykorzystujemy różnorodne materiały audio - video, a także autentyczne artykuły prasowe, programy telewizyjne, nagrania. Takie środki dydaktyczne umożliwiają konfrontację z rzeczywistym językiem, w połączeniu z poznaniem kultury i obyczajów kraju.

Założeniem naszej Szkoły jest stworzenie miejsca, gdzie każdy oprócz nauki języków obcych będzie miał możliwość spędzenia czasu w serdecznej atmosferze, zdala od codziennego zgiełku, w zacisznym otoczeniu natury. 

Do dyspozycji naszym Uczniom oddajemy świeżo wyremontowany budynek z duzymi, przystosowanymi do Dzieci salami.

 


 

 

 

do góry

Kontakt

Victoria Center
ul. Spacerowa 8
32-040 Wrząsowice

Tel. kom. 501-227-393
biuro@victoriacenter.pl
www.victoriacenter.pl