Victoria

drukuj

Historia

Szkoła Języków Obcych Victoria Center została założona w 2006 roku.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych stworzyliśmy program, który skupia się nie tylko na nauce języka w sztucznym środowisku, jakim jest sala lekcyjna, ale umożliwia Słuchaczom wykorzystywanie umiejętności językowych w autentycznych sytuacjach.

Każdego roku rozwijamy się poszerzając swoją ofertę w zakresie nowych języków, coraz bardziej doskonałych programów nauczania, starań w dostosowaniu się do potrzeb Klientów.

Chcemy zapewnić Słuchaczom możliwość stałego rozwijania umiejętności porozumiewania się ponad barierami językowymi i kulturowymi, niezbędnego w wielojęzycznym i wielokulturowym świecie.

Dlatego  na  wszystkich  kursach  organizowanych w Victoria  Center  korzystamy  przede wszystkim z komunikatywnej i kognitywnej metody nauczania.

Metoda  komunikatywna  pomaga  wykształcić  niezależność  w  myśleniu,  szybkość  i  łatwość w posługiwaniu się językiem w każdej sytuacji. Bardzo istotne jest stosowanie poznanych struktur językowych w praktyce. Uczniowie na zajęciach używają języka w wielu kontekstach znaczeniowych.

Metoda kognitywna pozwala na pobudzenie wszystkich procesów poznawczych w sytuacji naturalnej dla ucznia, przez co nauka staje się efektywna. Metoda zakładała, że uczący się samodzielnie tworzą zdania, wyrażenia w miarę rozwoju tzw. kompetencji językowej.

 

do góry

Kontakt

Victoria Center
ul. Spacerowa 8
32-040 Wrząsowice

Tel. kom. 501-227-393
biuro@victoriacenter.pl
www.victoriacenter.pl