Victoria

drukuj

Wakacyjne zajęcia edukacyjne 2018


WAKACJE 2018 Z VICTORIA CENTER

Oferta wakacyjnych zajęć edukacyjnych organizowanych przez VICTORIA CENTER S.C. w Niepublicznej Szkole Podstawowej VICTORIA CENTER PRIMARY SCHOOL .

Każdy turnus zorganizowany jest wokół tematu przewodniego z licznymi zajęciami rozwijającymi ogólną wiedzę o świecie, kreatywność i umiejętności językowe. Uczestnicy wakacyjnych zajęć edukacyjnych będą brali udział w rozmaitych warsztatach artystycznych, ruchowych, tanecznych i muzycznych.
Wakacje z VICTORIA CENTER to wyjątkowo dużo intensywnych i twórczych zabaw, konkursów i gier, a także niezapomniane chwile spontanicznej i nieskrępowanej twórczości własnej Dzieci.
Proponowane wycieczki mogą ulec zamianie na inne propozycje ze względów organizacyjnych lub pogodowych.

Serdecznie zapraszamy, Dyrekcja i Kadra VICTORIA CENTER
 

I TURNUS - "AKADEMIA PASJI": 25 czerwca – 6 lipca (10 dni) TYDZIEŃ I: 25 czerwca – 29 czerwca


Poniedziałek - 25. 06. 2018
Dzień Plastyka – będziemy mieli możliwość w tym dniu sprawdzenia swojej kreatywności, a także wzięcia udziału w nietypowych zajęciach plastycznych; pojawią się kolorowanki w rozmiarze XXL. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.


Wtorek – 26. 06. 2018

Dzień Sportowca – to idealny trening na rozpoczęcie naszych wakacyjnych zajęć edukacyjnych. W tym dniu odbędzie się wiele zabaw związanych z najbardziej popularnymi sportami. Zmierzymy się ze sobą podczas emocjonującej olimpiady sportowej. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne i warsztatowe, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie
i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.


Środa – 27. 06. 2018

Dzień Pływaka - dzień rozpoczniemy od wybrania się w przeszłość, w czasy średniowiecza i sprawdzimy, czy ludzie dawniej też lubili pływać. Potem poszalejemy w basenie, gdzie każdy będzie mógł się zregenerować. Prześledzimy losy najlepszych pływaków w Polsce i na świecie. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia warsztatowe, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz
w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery.

Czwartek – 28. 06. 2018
Dzień Gracza - głównym hasłem dnia będą: GRY. Jakie? Wszystkie! Któż tego nie lubi! Gry planszowe, mega gry i inne ciekawe atrakcje. Gwarantujemy, że dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Stworzymy własną, tematyczną grę edukacyjną. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne i warsztatowe, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Piątek – 29. 06. 2018

Dzień Muzyka - na półmetku I TURNUSU naszych, wakacyjnych zajęć zaplanowaliśmy dzień muzyki. W tym dniu odbędą się zarówno zajęcia taneczne, jak i wspólne śpiewanie. Kto wie, może wśród nas obudzą się ukryte talenty muzyczne, które niebawem będziemy podziwiać w telewizji? Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz
w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.


TYDZIEŃ II: 2 lipca– 6 lipca

Poniedziałek – 02. 07. 2018
Dzień Kucharza - w Dniu Kucharza sami zrobimy pyszne koktajle. Pobawimy się w małych szefów kuchni: będziemy robić sałatki, przekąski oraz inne smakołyki. Smaczna zabawa gwarantowana!
Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu. WYCIECZKA DO KUŹNI WIEDZY W KAMPUSIE WIELICKIM NA ZAJ. KULINARNE.

Wtorek – 03. 07. 2018
Dzień Fotografa – tematem dnia będą zdjęcia. Każdy nie raz chciałby uwiecznić przyjemną chwilę,
a fotografie to umożliwiają. Dlatego, pod okiem fotografa, zapoznamy się z zasadami wykonania dobrych i niecodziennych zdjęć oraz nauczymy się robić własnoręcznie piękne ramki do zdjęć. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz
w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Środa – 04. 07. 2018
Dzień Cyrkowca – w tym dniu poznamy magiczny i tajemniczy świat cyrku i artystów w nim pracujących. Z podziwem obejrzymy fragmenty spektakli cyrku Zalewskich i/lub Korona. Będziemy mieli okazję pobawić się i poznać pracę cyrkowców i zachwycić się ich umiejętnościami. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne i warsztatowe, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Czwartek – 05. 07. 2018
Dzień Czytelnika – w dniu Czytelnika każdy z nas będzie mógł zaprezentować swoją ulubioną książkę. Przygotujemy również przedstawienie teatralne z postaciami z naszych książek. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz
w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Piątek – 06. 07. 2018

Dzień Nietypowych Talentów i Pasji - ostatni dzień będzie wielkim podsumowaniem naszych, własnych zainteresowań. Zaprezentujemy swoją pasję w trakcie Pokazu Talentów połączonego z rozdaniem dyplomów i nagród. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne
i warsztatowe, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.
 


II TURNUS - "W 10 DNI DOOKOŁA EUROPY": 9 lipca – 20 lipca (10 dni)
TYDZIEŃ I: 9 lipca– 13 lipca

Poniedziałek - 9. 07. 2018
Włochy - podczas podróży do Włoch wykonamy m.in. makaronowe cuda. Zaglądniemy do Wenecji, gdzie bawić się będziemy podczas prawdziwego Balu Przebierańców, w własnoręcznie zaprojektowanych maskach. W Pizie zbadamy dlaczego wieża jest krzywa, a na obiad posmakujemy największego specjału Włochów - makaronu. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Wtorek – 10. 07. 2018
Francja - na początku dnia poczujemy się jak prawdziwi Francuzi i przy drugim śniadaniu będziemy jeść prawdziwego croissanta. Sprawdzimy ile schodów ma Wieża Eiffla, a po południu staniemy się uczestnikami słynnej drużynowej gry terenowej - gry francuskiej. Czekają na nas również: zajęcia
z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne i warsztatowe, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Środa -11. 07. 2018
Wielka Brytania - dzień rozpoczniemy od filiżanki herbaty Earl Grey i kawałka szarlotki. W wirtualnej grze terenowej z Sherlockiem Holmes’em, rozwiążemy zagadkę zniknięcia korony królowej Elżbiety. Popołudnie spędzimy na nauce szkockich tańców. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Czwartek – 12. 07. 2018
Węgry – zaciekawimy się historią kostki Rubika i cierpliwie będziemy uczyć się ją układać. Na obiad posmakujemy prawdziwego gulaszu węgierskiego. Czwartkowe popołudnie spędzimy na wodnym szaleństwie w basenie. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne i warsztatowe, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery.

Piątek – 13. 07. 2018
Grecja - kolebka kultury. Poznamy najciekawsze jej zabytki, nauczymy się tradycyjnego greckiego tańca Zorba. Weźmiemy udział w prawdziwej greckiej olimpiadzie sportowej. Swoimi smakami w trakcie obiadu uraczy nas: kurczak w przyprawie greckiej gyros. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne i warsztatowe, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.


TYDZIEŃ II: 16 lipca– 20 lipca

Poniedziałek – 16. 07. 2018
Niemcy - w kolejnym tygodniu naszej podróży wstąpimy do naszych sąsiadów - Niemców, którzy poczęstują nas pysznym żurkiem z kiełbaską. Przeniesiemy się w czasy średniowiecza do Cesarstwa Niemieckiego, w czasy rycerzy i księżniczek. Popołudnie spędzimy w wakacyjno - szkolnym kinie. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne i warsztatowe, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Wtorek – 17. 07. 2018
Szwecja - wspólnie z Pipi poznamy uroki szwedzkich krajobrazów. Stworzymy także własne laboratorium, gdzie będziemy eksperymentować z chemią i fizyką, jak słynni laureaci Nagrody Nobla. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Środa – 18. 07. 2018
Portugalia - poznamy najciekawsze zabytki i ciekawostki geograficzne, a także kuchnię - dotyczące kraju Europy Południowej, oblewanego przez wody Oceanu Atlantyckiego. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne i warsztatowe, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Czwartek – 19. 07. 2018
Hiszpania - odkryjemy czym jest corrida oraz sprawdzimy czy w Hiszpanii mieszka król. Zorro przeniesie nas w świat niezwykłych przygód i zaprosi do zabawy w omnibusowe poszukiwanie skarbów. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne i warsztatowe, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Piątek – 20. 07. 2018
Polska – wybierzemy się w podróż przez naszą, piękną Polskę – od północy, ku południowym jej krańcom, z historią w tle. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu. W HISTORYLANDZIE przeżyjemy wiele niezapomnianych przygód oraz poznamy tak niezwykłe miejsca i wydarzenia jak: osada w Biskupinie, Drzwi Gnieźnieńskie, bitwa pod Grunwaldem, klasztor na Jasnej Górze, bitwa pod Oliwą, obrona Westerplatte, bitwa pod Monte Cassino, Stocznia Gdańska, katedra na Wawelu i krakowskie Sukiennice! – WYCIECZKA DO HISTORYLANDU
W KRAKOWIE.
 


III TURNUS - "NA SPORTOWO": 23 lipca – 3 sierpnia (10 dni) TYDZIEŃ I: 23 lipca– 27 lipca

Poniedziałek – 23. 07. 2018

Piłka Nożna – wcielić się w najlepszych piłkarzy świata - to marzenie nie tylko każdego chłopca, ale coraz częściej i dziewcząt. Nauczymy się prowadzenia piłki po prostej i ze zmianą kierunku, potrenujemy podania i przyjęcia. Niczym Robert Lewandowski zmierzymy się w konkurencjach strzelania do bramki. Gdyby tego było mało, każdy będzie miał okazję zapoznania się z przepisami panującymi na stadionie oraz spróbowania sił jako sędzia. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Wtorek – 24. 07. 2018
Piłka Koszykowa – poczujemy się niczym zawodowi gracze NBA. Sprawdzimy się w żonglerce oraz kozłowaniu. Przeprowadzimy profesjonalne podania, chwyty oraz rzuty. Dziewczynki będą mogły zostać cheerleaderkami - samodzielnie wykonają kolorowe pompony, dzięki którym będą dopingować chłopców na meczu. Prawdziwy mecz nie miałby sensu bez zapoznania się z zasadami gry. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Środa – 25. 07. 2018
Piłka Siatkowa – dzień piłki siatkowej będzie idealną okazją do pozyskania informacji, co jest potrzebne do profesjonalnego meczu. Nauczymy się odbijać oraz przeprowadzać zagrywki, a następie będziemy mogli sprawdzić się w trakcie licznych gier, zabaw i rywalizacji. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Czwartek – 26. 07. 2018
Piłka Ręczna – nauczymy się potrzebnych elementów gry oraz zachowań, jakie są potrzebne, by zostać profesjonalnym graczem w piłkę ręczną. Poznamy zasady kozłowania, podawania w miejscu oraz w ruchu. Sprawdzimy swoją celność w rzutach do bramki, a dzięki dużej ilości gier i zabaw wspomagających naukę gry w piłkę ręczną, utrwalimy swoje dotychczasowe wiadomości dotyczące tego sportu. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Piątek -27. 07. 2018
Stadion Cracovii - WYCIECZKA NA STADION POWIĄZANA ZE ZWIEDZANIEM JEGO ZAPLECZA: muzeum, strefy  VIP,  strefy  prasowej,  szatni  oraz  płyty  boiska.    Czekają    na  nas  również:  zajęcia  z  języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne i warsztatowe, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.
 


TYDZIEŃ II: 30 lipca– 3 sierpnia

Poniedziałek – 30. 07. 2018
Unihoc – w środku lata poczujemy się jak na lodowisku. Będziemy mogli zmierzyć się w strzelaniu do bramki zarówno z miejsca, jak i z biegu. Poznamy również techniki prowadzenia piłki, tak aby nie uciekła, co nie należy do najłatwiejszych umiejętności. Po tym dniu zasady gry w hokeja, nie będą miały przed nami żadnych tajemnic. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Wtorek – 31. 07. 2018
Tenis Stołowy– dzięki ćwiczeniom z rakietką i piłeczką poczujemy się jak na prawdziwym korcie tenisowym. Poznamy pozycje oraz techniki poruszania się przy stole. Nauczymy się serwisu, czyli podstawy tenisa oraz poznamy podstawowe terminy i ruchy. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Środa – 01. 08. 2018
Ringo, Freezby, Badminton – Zaopatrzeni w sprzęt sportowo – rekreacyjny wybierzemy się do naszego ogrodu. Na miejscu weźmiemy udział w grach i zabawach prowadzonych przez Wychowawców. Zostanie również przeprowadzona gra rekreacyjna - badminton, w której każdy będzie mógł się sprawdzić. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Czwartek – 02. 08. 2018
Tory przeszkód – w przedostatnim dniu naszej wspólnej zabawy będziemy prezentować wszelkie umiejętności, których się dotychczas nauczyliśmy oraz sprawdzimy, w czym czujemy się najlepiej. Specjalnie z tej okazji stworzymy tor przeszkód, w którym każdy z poznanych sportów będzie miał swoje odzwierciedlenie. Dobra zabawa gwarantowana. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Piątek – 03. 08. 2018

Sport na wesoło– ostatni dzień III TURNUSU wakacyjnych zajęć edukacyjnych będzie zwieńczeniem wszystkich sportowych zmagań. Ten dzień będzie obfitował w wiele atrakcji - poznamy sport na wesoło, rozdane zostaną dyplomy i nagrody, a finałem będzie ...słodki poczęstunek dla każdego. Czekają na nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.
 


IV TURNUS - " LETNIE MINISTERSTWO SZTUKI I MAGII ":
6 sierpnia– 20 sierpnia (10 dni )

TYDZIEŃ I: 6 sierpnia– 10 sierpnia

Poniedziałek – 06. 08. 2018
W świecie Hogwartu – stwórzmy siebie w magicznym świecie czarodziejów, czarownic i magii. Dajmy się ponieść wyobraźni, wypuścimy na zewnątrz skrywane fantazje i postarajmy się odnaleźć w świecie Harry’ego Pottera! Czekają nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Wtorek – 07. 08. 2018
Gryffindor – spróbujmy odtworzyć życie jednego z czterech domów Szkoły Magii i Czarodziejstwa
w Hogwarcie. Z racji tego, że Wychowankowie Gryffindoru znani są z konkurowania, czeka nas w tym dniu dużo zdrowej rywalizacji. Czekają nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Środa – 08. 08. 2018
Odwiedziny w Ravenclaw - POKAZ ILUZJONISTY PODCZAS WAKACYJNYCH ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH.
Czekają nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz
w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Czwartek – 09. 08. 2018

Hufflepuff - tego dnia wybierzemy się z wizytą do kolejnego z czterech domów w Szkole Magii
i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Podobno mieszkańcy tego domu, to z założenia: „niezdary”. Musimy udowodnić, że nie jest to prawda, a Wychowanków Hufflepuff cechuje: uczciwość, spokój, sprawiedliwość, a przede wszystkim pracowitość. Czekają nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Piątek – 10. 08. 2018
Slytherin – w piątek odwiedzimy ostatni z czterech domów w Szkole Magii i Czarodziejstwa
w Hogwarcie. Aby nie okazać się przebiegłymi i nieuczciwymi, jak założyciel tego domu, będziemy starali się dowieść, że ważna jest tolerancja i brak podziałów (m.in. ze względu na pochodzenie) oraz uczciwość w życiu każdego z nas. Czekają nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.
 


TYDZIEŃ II: 13 sierpnia– 20 sierpnia

Poniedziałek – 13. 08. 2018
Moje tajemne moce- pokaz talentów - będziemy wędrować ścieżkami tajemnych mocy, odwiedzając wróżki i szukając drogi do królewskiego zamku. Wykonamy liczne zadania, rozwiążemy zagadki, przejdziemy przez czarodziejskie lustra. Na wyznaczonej przestrzeni zaprezentujemy nowe, twórcze formy ruchu i wypowiemy wiele pięknych słów, przy czym zadbamy o to, by nie zabrakło wyobraźni, fantazji oraz dozy marzycielstwa. Czekają nas: zabawy integracyjne, zajęcia z języka angielskiego, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Wtorek– 14. 08. 2018

Pod Dziurawym Kotłem - warsztaty kulinarne – zainspirowani książkową kawiarnią Harry’ego Pottera zadbamy o magiczny wystrój sali oraz zaczarowane menu. Na bazie mleka, karmelu, uśmiechu i kilku innych, magicznych składników stworzymy przepyszny przepis. Czekają nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.
Środa– 15. 08. 2018 - dzień wolny - zajęcia nie odbywają się

Czwartek – 16. 08. 2018
Mecz quidditcha – czarodziejski sport uprawiany na miotłach. Był on bardzo popularny wśród magicznej społeczności. Zainteresowanie quidditchem można porównać do wielkiej popularności, jaką w świecie cieszy się piłka nożna. Głównym założeniem gry było zdobycie większej ilości punktów, niż przeciwnik…zobaczymy, co zadecyduje o zwycięstwie w czasie naszego meczu! Czekają nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia ruchowe w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Piątek – 17. 08. 2018
Na ulicy Pokątnej – aby dostać się na ulicę Pokątną, należy wystukać odpowiedni kod różdżką na podwórku za Dziurawym Kotłem. Na ulicę Pokątną można również dostać się dzięki tajemniczemu proszkowi Fiuu. Jak na szanujących się czarodziei przystało, przed nowym rokiem szkolnym musimy uzupełnić nasz domowy asortyment….zebrać zioła, zgromadzić magiczne księgi, a także stworzyć odpowiednie eliksiry. Czekają nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, zajęcia ruchowe w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Poniedziałek – 20. 08. 2018
Ceremonia przyznania pucharu domów- Magiczny Bal na zakończenie turnusu – przebrani za Czarodziejów, Wróżki, Czarownice przy użyciu magicznych różdżek zatańczymy, zaśpiewamy
i zaczarujemy w ostatnim dniu turnusu. Czekają na nas również: wręczenie nagród i dyplomów, zajęcia z języka angielskiego, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.
 


V TURNUS - " Z PRZYRODĄ ZA PAN BRAT": 21 sierpnia – 30 sierpnia (8 dni) TURNUS: 21 sierpnia – 30 sierpnia

Wtorek - 21. 08. 2018
Las domem wszystkich – jako młodzi przyrodnicy dowiemy się, jak sprawnie i wnikliwie obserwować zachowania natury, tak, aby umieć je analizować i odpowiednio nazywać. Podczas pieszej wycieczki nauczymy się wyróżniać warstwy lasu, rozpoznawać gatunki roślin i zwierząt, dowiemy się, jak mądrze korzystać z zasobów przyrody. Czekają nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne
i warsztatowe, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Środa - 22. 08. 2018
Jaka będzie pogoda? - Co zwiastuje ładną aurę, a po czym poznać, że pogoda się zepsuje? Wyostrzymy zmysły, uważnie przyglądając się otoczeniu i postaramy się zwrócić uwagę na – wydawać by się mogło – nieistotne szczegóły. Czekają nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne
i warsztatowe, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Czwartek - 23. 08. 2018
Ekologia - Czym jest pomnik przyrody, a jakie informacje zawiera Czerwona Księga ? Na te i inne pytania spróbujemy odpowiedzieć podczas dnia ekologii. Dowiemy się, jak w prosty sposób żyć ekologicznie: jak oszczędzać wodę, energię elektryczną i w jaki sposób prawidłowo segregować śmieci. Poznamy formy ochrony przyrody i niektóre zagrożone wyginięciem gatunki zwierząt i roślin. Czekają nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia warsztatowe, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz
w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Piątek - 24. 08. 2018
Fantastyczne Laboratorium - Jak powstają kryształki soli? Jak z herbaty zrobić "chemiczną" colę? Co to jest gumowe jajko...? -  dla ciekawych świata przyrodników nie ma pytań bez odpowiedzi! Czekają nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz
w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Poniedziałek - 27. 08. 2018
Powietrze Co to jest? - Jak ważne jest dla życia zwierząt i ludzi? Czym jest wiatr? Czy powietrze można zamknąć? Jaki ma kolor i zapach? Wspólnie znajdziemy odpowiedź na te i inne pytania. Czekają nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz
w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Wtorek - 28. 08. 2018
Ogród Doświadczeń – WYCIECZKA DO OGRODU  DOŚWIADCZEŃ W KRAKOWIE powiązana ze zwiedzaniem Ogrodu, warsztatami edukacyjnymi. Czekają nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Środa - 29. 08. 2018
Wymarzone Zoo - wybudujemy wymarzone ZOO przy pomocy pudełek, patyczków, zapałek, kawałków materiałów, bibuły, kolorowego papieru, kredek i plasteliny. Stworzymy trójwymiarowe modele zwierząt z masy plastycznej. Po zapoznaniu się z opisami siedlisk naturalnych wykonamy również makiety, w których zabawkowe zwierzęta będą mogły spokojnie zamieszkać. Czekają nas również: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia dydaktyczne, zajęcia ruchowe na boisku szkolnym oraz
w Magicznym Ogrodzie i na placu zabaw, wyjścia na spacery, rekreacja w basenie na świeżym powietrzu.

Czwartek - 30. 08. 2018
Wszystko, co dobre, szybko się kończy… - ani się obejrzeliśmy, a nastał ostatni dzień wakacyjnych zajęć edukacyjnych. Następne – dopiero za rok! Podczas uroczystego zakończenia, nie ominą nas: upominki, dyplomy, kolorowa dyskoteka, wakacyjne kino. Zajęcia i wycieczki prowadzone przez całe wakacje – bawiły i jednocześnie uczyły. Wracaliśmy do domu zmęczeni, ale pełni wrażeń, nie mogąc doczekać się dnia następnego…Przeżyjmy to jeszcze raz podczas prezentacji wakacyjnych fotografii.! Do zobaczenia za rok.Uwaga!
Miejsca wycieczek mogą ulec zmianie, ze względu na małą liczebność Uczestników lub niekorzystną aurę. Dokładne terminy wycieczek będą podane w programie konkretnego turnusu - na 2 dni przed jego rozpoczęciem.
Opłaty za wakacyjne zajęcia edukacyjne wraz z wyżywieniem (śniadanie, zupa, II danie, podwieczorek) wynoszą:
530 zł za turnusy I-IV, 430 zł za turnus V – ośmiodniowy - dla Uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej VICTORIA CENTER PRIMARY SCHOOL.
690 zł turnusy I-IV, 550 zł turnus V – ośmiodniowy - dla Uczniów spoza Niepublicznej Szkoły Podstawowej VICTORIA CENTER PRIMARY SCHOOL.
Zaliczka przy zapisie: 200 zł.


Wycieczki fakultatywne - dodatkowo płatne
Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie chęci skorzystania z zajęć oraz o podpisanie stosownej umowy (do pobrania w Sekretariacie Szkoły Podstawowej lub wydruk z pliku) maksymalnie do środy 30.05.2018r.

Serdecznie zapraszamy, KADRA VICTORIA CENTER

do góry

Kontakt

Victoria Center
ul. Spacerowa 8
32-040 Wrząsowice

Tel. kom. 501-227-393
biuro@victoriacenter.pl
www.victoriacenter.pl