Victoria

drukuj

Nasi lektorzy

 

Lektorzy  Victoria Center to ludzie ogromnej pasji, mocno zaangażowani w pracę z uczniami. Wszyscy posiadają  odpowiednie  dyplomy,  certyfikaty  i  referencje potwierdzające ich kwalifikacje.

 

Katarzyna Dudzik - Metodyk Szkoły, lektor języka angielskiegokdudzik.jpg

Jestem absolwentką filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej oraz komunikacji personalnej  w biznesie a także  pedagogiki resocjalizacyjnej. Już jako nastolatka będąc uczennicą w szkole językowej postanowiłam, że pewnego dnia stanę po drugiej stronie biurka i stało się. Moją  przygodę jako lektor języka angielskiego rozpoczęłam w 2010 roku. Swoje pierwsze kroki jako nauczyciel stawiałam ucząc przedszkolaki i do dnia dzisiejszego mam słabość do tej grupy wiekowej dlatego bardzo lubię wracać na zajęcia do maluchów. Bardzo szybko przekonałam się, że chcę iść dalej, dlatego też zaczęłam prowadzić kursy dla nastolatków, doroslych i seniorów, kursy z jezyka ogolnego oraz biznesowego. Jako początkujący lektor nieśmiało marzyłam, że pewnego dnia będę metodykiem i to ja będę wsparciem dla innych lektorów. Po kilku latach codziennej pracy udało mi się spełnić, a może raczej wypracować moje marzenie. Aktualnie moja codzienna praca to łączenie obowiązków lektora, metodyka, nieustanny rozwój oraz poszukiwanie sposobu na przeprowadzenie lekcji doskonałej :)

 

Joe Ebwaku - English Native Speaker 

Hello everyone!

I am a native speaker from Uganda- the Pearl of Africa. I have been living in Poland since 2016 and teaching English for the past 2 years in an English camp called EuroWeek. My competitive advantage is that I always say what I do and do what I say, which makes me a dependable and reliable teacher. I have a background in I/O Psychology- thanks to that I have become a good problem solver and I am accountable for getting things done because I have the capacity of creating a path and direction that is focused on results. I am truly excited at the opportunity of working with you and taking your English to the next level.

My interests include reading motivational novels, sports, music and travelling so I will be able to share my experience on various issues with you.

I enjoy working with children because they have limited exposure to world. They react, respond, and keep asking questions. They are curious, unpredictable, full of ideas and untainted by the world around us. Unlike adults, who bring their own baggage to almost every situation, children, especially the young ones, are like a tabula rasa - filled with wonder and eager to learn. There is nothing more rewarding than enabling a child to explore, see, and learn for themselves instead of filling their head with preconceived notions and ideological boundaries. For me, children are truthful and vulnerable, yet so brave.

As a teacher I am committed to helping my students improve their English language skills in all aspects. I aim to cater for each student’s needs and provide a comfortable learning environment. 

 

Elżbieta Stochel - lektor języka angielskiego

Nazywam się Elżbieta Stochel, ukończyłam Filologię Angielską na Uniwersytecie Śląskim i już w czasie studiów przekonałam się, że pasją do języka można zarazić każdego, kto tylko nam na to pozwoli. Wiem z doświadczenia, że wiek i zdolności nie ograniczają nikogo, kto ma chęci i chociaż trochę samozaparcia, a moją rolą jest sprawić, żeby właśnie się chciało i żeby nauka sprawiała radość, a sukcesy, nawet te najmniejsze, rozpalały dalszą chęć i motywację do poznawania języka i używania go na co dzień, na przykład w rozwijaniu innych swoich pasji.
Moimi pasjami, w których znajomość angielskiego odgrywa niemałą rolę, są wyprawy rowerowe, góry, żagle oraz książki, książki, książki…


Katarzyna Stefaniak - lektor języka niemieckiego

katarzyna stefaniakm.jpgUkończyłam Nauczycielskiego Kolegium Języka Niemieckiego oraz Magisterskie Studia Uzupełniające na kierunku Germanistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Studiowałam też na Uniwersytecie w Tybigen (niedaleko Stuttgartu) w ramach Programu Erasmus. Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego na różnych poziomach i w różnych grupach wiekowych.  Zawsze staram się by moje lekcje były tak samo ciekawe dla mnie, co dla moich uczniów.
Oprócz uczenia uwielbiam też wszelkie formy aktywności sportowej i podróże.

do góry

Kontakt

Victoria Center
ul. Spacerowa 8
32-040 Wrząsowice

Tel. kom. 501-227-393
biuro@victoriacenter.pl
www.victoriacenter.pl