Victoria

drukuj

Co nas wyróżnia

Stawiamy na zadowolenie Klientów!

Szkoła Języków Obcych Victoria Center to profesjonalne, indywidualne podejście do Ucznia, życzliwa i serdeczna atmosfera.

Naszym atutem są małe grupy 5 - 9 osób.

W kursach organizowanych przez naszą Szkołę uczestniczą nasi stali Klienci, a także wiele nowych osób: dzieci, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, studentów, a także dorosłych.

W trosce o dobro naszych Uczniów wykształciliśmy system kontroli jakości kształcenia, są nimi m.in. raporty lektorów o postępach i wynikach Kursantów, ankiety na temat lektorów oraz pracy biura, cykliczne hospitacje metodyka naszej Szkoły. Dzięki stałej weryfikacji podejmowanych przez nas działań, mamy szansę otrzymać informacje zwrotne od Klientów, a także przychylić się do ich próśb i sugestii w różnych dziedzinach pracy Szkoły.

Dbamy o długofalowy rozwój naszych Słuchaczy. Wszystkim dajemy  możliwość kontynuacji nauki w kolejnych latach, na wyższych poziomach zaawansowania.

Korzystamy z podręczników renomowanych wydawnictw: National Geograhic Learning, Oxford University Press, Cambridge University Press, Pearson Longman, MacMillan, Express Publishing.

Wykorzystujemy różnorodne materiały audio - video, a także autentyczne artykuły prasowe, programy telewizyjne, nagrania. Takie środki dydaktyczne umożliwiają konfrontację z rzeczywistym językiem, w połączeniu z poznaniem kultury i obyczajów kraju.

Założeniem naszej Szkoły jest stworzenie miejsca, gdzie każdy oprócz nauki języków obcych będzie miał możliwość spędzenia czasu w serdecznej atmosferze, zdala od codziennego zgiełku, w zacisznym otoczeniu natury. 

Do dyspozycji naszym Uczniom oddajemu budynek z kolorowymi salami, dużą, przyjazną Dzieciom poczekalnią, okazałym ogrodem z placem zabaw i tarasem, na którym w ciepłe wiosenno- letnie dni odbywają się zajęcia. 

W trosce o bezpieczeństwo naszych Kursantów na terenie placówki zainstalowany jest monitoring.

Aby bliżej zapoznać się z naszym obiektem zachęcamy do kliknięcia w poniższe linki:

http://www.victoriacenter.pl/szkola/243/nowY-budYnek-szkolY-jezYkow-obcYch-victoria-center.html

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.950860784965507.1073741826.155423434509250&type=3


 

 

 

do góry

Kontakt

Victoria Center
ul. Spacerowa 8
32-040 Wrząsowice

Tel. kom. 501-227-393
biuro@victoriacenter.pl
www.victoriacenter.pl