Victoria

drukuj

Kolonia w Ustroniu Morskim 2017

SZKOŁA VICTORIA CENTER ZAPRASZA

NA LETNIĄ KOLONIĘ JĘZYKOWĄ W USTRONIU MORSKIM

24.06 – 06.07.2017

MIEJSCE:

Ustronie Morskie – wieś letniskowa nad Morzem Bałtyckim, położona nad Zatoką Pomorską w zachodniej części Wybrzeża Słowińskiego.

ustronie.jpg

WIEK UCZESTNIKÓW: I. 6-11 lat II. 12-17 lat

ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek Wczasowo-Wypoczynkowy Janosik to kompleks kilku budynków znajdujących się w odległości ok. 70 m od morza w centralnej części Ustronia Morskiego. Jest to firma rodzinna z dwudziestosześcioletnią tradycją. Ośrodek posiada własną kuchnię, gdzie serwuje smaczne, domowe posiłki.

janosik.jpg

Pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym.

Do dyspozycji dzieci:

- miejsce na ognisko

- boisko"Orlik"

- sala tenisa stołowego

- sala dyskotekowa

- sale dydaktyczne

- piłka plażowa

- plac zabaw

- rowery, gokardy, cymbergaj, bilard, sprzęt plażowy

WYŻYWIENIE:

4 posiłki dziennie – śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja

CENA OBEJMUJE:

zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, transport autokarem (przejazd nocą), opiekę: wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz właścicieli Victoria Center, ratownika wodnego, ubezpieczenie NNW, realizację programu pobytu.

W PROGRAMIE:

- Muzeum Oręża Polskiego - to wystawa stała oraz ekspozycja plenerowa sprzętu ciężkiego. Stała ekspozycja ułożona chronologicznie, przedstawia bogatą kolekcję dokumentującą historię polskiej wojskowości od okresu średniowiecza do współczesności.

 

Muzeum posiada najbogatszy w Polsce zbiór związany z uzbrojeniem, wyposażeniem i mundurami żołnierzy polskich z okresu I i II wojny światowej oraz unikatową kolekcję mundurów oddziałów paramilitarnych.

grzybowo muzeum.jpg

- Kołobrzeski Skansen Morski to ekspozycja plenerowa znajdująca się w Porcie Rybackim. Jest unikatową w skali kraju plenerową ekspozycją wyslipowanych okrętów wojennych oraz towarzyszących im zabytków techniki morskiej. Największą atrakcją skansenu są dwa okręty posadowione na nabrzeżu: okręt patrolowy 912 ORP Fala i kuter rakietowy 205 ORP Władysławowo. Zwiedzający mają możliwość wejścia nie tylko na pokłady, ale i do wnętrz okrętów. Dla pasjonatów techniki morskiej prawdziwą gratką jest obejrzenie maszynowni, pomieszczeń załogi, messy oficerskiej, stanowisk dowodzenia.

grzybowo skansen.jpg

- Miasto myszy -  to niesamowite miejsce pulsujące energią ok. 500 małych myszek, ukryte w podziemiach dawnego Kapitanatu Portu Morskiego zlokalizowane w Porcie Pasażerskim (ok. 50 m od kołobrzeskiej latarni). Wnętrze odwzorowuje mysią norę porośniętą zieloną trawą i korytarze z oryginalnymi rurami w fluorescencyjnych barwach przypominającymi ciągi kanalizacyjne, jakie znajdują się pod każdym miastem.

grzybowo myszy.jpg

- Rejs statkiem pirackim „PIRAT” stylizowany dwupokładowy, dwumasztowy żaglowiec, zbudowany w 1997 roku, uprawiający żeglugę całoroczną z nabrzeża pasażerskiego przy latarni morskiej w porcie Kołobrzeg.

- Zwiedzanie latarni morskiej w Kołobrzegu

grzybowo latarnia.jpg

- Warsztaty językowe – Angielski na wesoło

- Korzystanie z basenu, ognisko z pieczeniem kiełbasek, warsztaty taneczne, dyskoteki z DJ, wycieczki piesze, spacery nadmorskie i oglądanie zachodów słońca, udział w imprezach organizowanych na miejscu, konkursy z nagrodami, bitwa balonowa, Neptuliada, plażowanie, kąpiele w morzu pod nadzorem ratowników WOPR na wydzielonym kąpielisku, gry terenowe, zabawy sportowe i integracyjne.

INFORMACJE DODATKOWE:

Pierwszym świadczeniem jest śniadanie w dniu przyjazdu (25.06.2017), ostatnim - kolacja w dniu wyjazdu (05.07.2017) + suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena: 1690zł

Ilość miejsc ograniczona!

Więcej informacji w biurze Szkoły Victoria Center

lub pod nr tel. 508 355 493, 501-227-393

www.vcps.pl www.victoriacenter.pl

 

do góry

Kontakt

Victoria Center
ul. Spacerowa 8
32-040 Wrząsowice

Tel. kom. 501-227-393
biuro@victoriacenter.pl
www.victoriacenter.pl