Victoria

drukuj

Nasi lektorzy

 

Lektorzy  Victoria Center to ludzie ogromnej pasji, mocno zaangażowani w pracę z uczniami. Wszyscy posiadają  odpowiednie  dyplomy,  certyfikaty  i  referencje potwierdzające ich kwalifikacje.

Inga Streit - Native Speaker języka angielskiegoinga streit2.jpg

My name is Inga Streit. I am from Antioch Illinois  U.S.A. I have a Bachelor degree in Science of Criminal Justice from ITT- Technical Institute. As of right  now I am a teacher in Victoria school learning centre. I enjoy teaching all my students little once and the big once. I am very outgoing person and love to meet new people.  This is one of the reason I want to teach wonderful people in Victoria Center. It has amazing diversity. I would like to take some enthusiasm and apply it not only to teaching but also learning...."In teaching you will learn in learning you will teach" Phil Collins.

 

Marta Gurgul - lektor języka angielskiego

Jestem magistrem filologii angielskiej, ale przede wszystkim pasjonatką języka angielskiego, który jest ze mną od najmłodszych lat. Jako dziecko przejawiałam zainteresowania językowe oraz artystyczne, postanowiłam jednak kontynuować tradycje pedagogiczne swoich rodziców i wybrałam studia filologiczne. Te z kolei rozbudziły we mnie ciekawość świata i skłoniły do wyjazdu do Wielkiej Brytanii. Wielokrotne pobyty w Londynie zaowocowały przybliżeniem tamtejszej kultury i cywilizacji oraz dały bezcenną możliwość poznania i operowania żywym językiem, co staram się wykorzystywać w swojej pracy z uczniami. Z Victoria Center jestem związana od stycznia 2010 roku. W tym czasie miałam przyjemność pracować z grupami dzieci i młodzieży, prowadzić konwersacje oraz kursy o profilu biznesowym dla osób dorosłych. Przekonałam się, że kluczem do sukcesu w nauczaniu jest indywidualne podejście do ucznia i elastyczność w doborze metod pracy. Każda kolejna grupa jest dla mnie nowym wyzwaniem i okazją do tego, by swoją pasję przekazać dalej. Raz zaszczepiona zostaje z nami na całe życie, stąd wciąż czerpię radość czytając literaturę angielską, śledząc jak zmienia się język i ewoluuje kultura. A w chwilach wolnych powracam do bliskich mi sztuk plastycznych, fotografii i designu, zgłębiam tajniki języka włoskiego oraz podróżuję.

Agnieszka Wołczyńska - lektor języka angielskiego agnieszka wolczynska.jpg

Moją pasją jest praca zawodowa - jestem nauczycielem z 9-letnim stażem, uczę dzieci przedszkolne, młodzież szkolną oraz dorosłych. Ukończyłam dwa kierunki: anglistykę i pedagogikę w stopniu magistra na Akademii Polonijnej w Częstochowie, pół roku studiowałam w Belgii w ramach stypendium Socrates Erasmus. W wolnym czasie lubię sport, poszerzam również wiedzę na temat zabytków Krakowa oraz jego historii.

 

Łukasz Rudnicki - lektor języka angielskiegolukasz rudnicki.jpg

Jestem absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języka Angielskiego na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz Amerykanistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego na różnych poziomach i w różnych grupach wiekowych. Szczególne miejsce w mojej karierze zajmuje nauczanie indywidualne, któremu poświęciłem i wciąż poświęcam najwięcej czasu. Zawsze staram się „uczyć tak, aby nauczyć” bo widoczne postępy uczniów przynoszą mi największą satysfakcję, a ich samych motywują do dalszego poznawania języka. Moimi pasjami, oprócz angielskiego, są podróże i kino.

 

Agnieszka Michalik - lektor języka hiszpańskiego a. michalik.maly.jpg

Hola, me llamo Agnieszka. Jestem nauczycielką hiszpańskiego i swój zawód wykonuję z prawdziwą przyjemnością. Uwielbiam kontakt z ludźmi dlatego moja praca jest dla mnie równocześnie pasją. Bardzo mnie cieszy kiedy mogę dzielić się znajomością języka z ludźmi, którzy pragną go poznać, poznać kulturę Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych. W wolnym czasie jestem przysłowiowym molem książkowym.

do góry

Kontakt

Victoria Center
ul. Spacerowa 8
32-040 Wrząsowice

Tel. kom. 501-227-393
biuro@victoriacenter.pl
www.victoriacenter.pl