Victoria

drukuj

Nasi lektorzy

 

Lektorzy  Victoria Center to ludzie ogromnej pasji, mocno zaangażowani w pracę z uczniami. Wszyscy posiadają  odpowiednie  dyplomy,  certyfikaty  i  referencje potwierdzające ich kwalifikacje.

 

Katarzyna Dudzik - Metodyk Szkoły, lektor języka angielskiegokdudzik.jpg

Jestem absolwentką filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej oraz komunikacji personalnej  w biznesie a także  pedagogiki resocjalizacyjnej. Już jako nastolatka będąc uczennicą w szkole językowej postanowiłam, że pewnego dnia stanę po drugiej stronie biurka i stało się. Moją  przygodę jako lektor języka angielskiego rozpoczęłam w 2010 roku. Swoje pierwsze kroki jako nauczyciel stawiałam ucząc przedszkolaki i do dnia dzisiejszego mam słabość do tej grupy wiekowej dlatego bardzo lubię wracać na zajęcia do maluchów. Bardzo szybko przekonałam się, że chcę iść dalej, dlatego też zaczęłam prowadzić kursy dla nastolatków, doroslych i seniorów, kursy z jezyka ogolnego oraz biznesowego. Jako początkujący lektor nieśmiało marzyłam, że pewnego dnia będę metodykiem i to ja będę wsparciem dla innych lektorów. Po kilku latach codziennej pracy udało mi się spełnić, a może raczej wypracować moje marzenie. Aktualnie moja codzienna praca to łączenie obowiązków lektora, metodyka, nieustanny rozwój oraz poszukiwanie sposobu na przeprowadzenie lekcji doskonałej :)

 

Edward Aniefiok - Native Speaker języka angielskiegoedwardmniejszy.jpg

My name is Eddie, I am from Calabar, Southeastern Nigeria, bordering Cameroon to the east. I’ve got Master degree in Environmental Engineer from AGH University of Science and Technology krakow, Poland. Currently working as a teacher in Victoria Center Private Primary School & Language School.
I however, decided to stay over in Poland permanently in the summer of 2005 because I enjoy the family focused culture that Poland offers, while living in a city deeply immersed in history.
I am a native speaking instructor currently accepting students for private and group lesson. My qualifications include a Cambridge teaching certification, and extensive private and classroom teaching experience. Whether your needs are grammar, conversation, negotiations, presentations, writing, reading, or accent- reduction (pronunciation), I design my lessons to fit your interests and language needs. My approach to teaching is unique, engaging, encouraging, and enjoyable.
I always put my very best to help my students become a confident English Speakers. I have had the privilege to work with people from all over the world and if I managed to inspire someone to keep an open mind and learn, then I feel I have done something right. I am not perfect, but I try to do my best in teaching because I love it.

 

Karolina Jarończyk - Native Speaker języka angielskiego

My name is Caroline and I am currently a native speaker in Victoria Center. I just recently moved to Poland from my hometown Chicago, Illinois. Ever since I was young, I always wanted to be a teacher. It brings me joy and satisfaction knowing I can help students communicate with ease. Being brought up in America allowed me to experience different teaching methods as well as, get to know a different culture. I love teaching kids of all ages English and more importantly fluency in speech. I believe that through fun activities and interesting lesson plans not only will children be more open to a new language but effects will be prominent. In my free time I travel and study psychology.

Marta Gurgul - lektor języka angielskiego mg_male.jpg

Jestem magistrem filologii angielskiej,  ale przede wszystkim pasjonatką  języka angielskiego, który jest ze mną  od najmłodszych lat. Jako dziecko  przejawiałam zainteresowania  językowe oraz artystyczne,  postanowiłam jednak kontynuować  tradycje pedagogiczne swoich rodziców i wybrałam studia filologiczne. Te z  kolei  rozbudziły we mnie ciekawość  świata i skłoniły do wyjazdu do Wielkiej  Brytanii. Wielokrotne pobyty w Londynie zaowocowały przybliżeniem tamtejszej kultury i cywilizacji oraz dały bezcenną możliwość poznania i operowania żywym językiem, co staram się wykorzystywać w swojej pracy z uczniami. Z Victoria Center jestem związana od stycznia 2010 roku. W tym czasie miałam przyjemność pracować z grupami dzieci i młodzieży, prowadzić konwersacje oraz kursy o profilu biznesowym dla osób dorosłych. Przekonałam się, że kluczem do sukcesu w nauczaniu jest indywidualne podejście do ucznia i elastyczność w doborze metod pracy. Każda kolejna grupa jest dla mnie nowym wyzwaniem i okazją do tego, by swoją pasję przekazać dalej. Raz zaszczepiona zostaje z nami na całe życie, stąd wciąż czerpię radość czytając literaturę angielską, śledząc jak zmienia się język i ewoluuje kultura. A w chwilach wolnych powracam do bliskich mi sztuk plastycznych, fotografii i designu, zgłębiam tajniki języka włoskiego oraz podróżuję.

Agnieszka Wołczyńska - lektor języka angielskiego agnieszka wolczynska.jpg

Moją pasją jest praca zawodowa - jestem nauczycielem z 9-letnim stażem, uczę dzieci przedszkolne, młodzież szkolną oraz dorosłych. Ukończyłam dwa kierunki: anglistykę i pedagogikę w stopniu magistra na Akademii Polonijnej w Częstochowie, pół roku studiowałam w Belgii w ramach stypendium Socrates Erasmus. W wolnym czasie lubię sport, poszerzam również wiedzę na temat zabytków Krakowa oraz jego historii.

 

Łukasz Rudnicki - lektor języka angielskiegolukasz rudnicki.jpg

Jestem absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języka Angielskiego na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz Amerykanistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego na różnych poziomach i w różnych grupach wiekowych. Szczególne miejsce w mojej karierze zajmuje nauczanie indywidualne, któremu poświęciłem i wciąż poświęcam najwięcej czasu. Zawsze staram się „uczyć tak, aby nauczyć” bo widoczne postępy uczniów przynoszą mi największą satysfakcję, a ich samych motywują do dalszego poznawania języka. Moimi pasjami, oprócz angielskiego, są podróże i kino.


Justyna Burda - lektor języka hiszpanskiegojustynaburda.jpg

Jestem magistrem  filmoznawstwa i studiów  latynoamerykańskich Uniwersytetu Jagiellońskiego. w 2015 roku założyłam Fundację Centrum Kultury Latynoamerykańskiej, która zajmuje się  promocją kultury  Hiszpanii i Ameryki  Łacińskiej, jak również  języka hiszpańskiego.
Język hiszpański to moja wielka pasja, którą odkryłam lata temu zaczytując się w książkach Gabriela Garcii Marqueza i Julio Cortazara. Od tamtej pory pasja ta towarzyszy mi codziennie, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Moim uczniom chcę pokazać, że melodyjność i radość jaka charakteryzuje hiszpański pokonać może najtrudniejsze gramatyczne zawiłości.
W wolnych chwilach uczę się portugalskiego, chodzę do kina i uprawiam jogę.


Katarzyna Stefaniak - lektor języka niemieckiego

katarzyna stefaniakm.jpgUkończyłam Nauczycielskiego Kolegium Języka Niemieckiego oraz Magisterskie Studia Uzupełniające na kierunku Germanistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Studiowałam też na Uniwersytecie w Tybigen (niedaleko Stuttgartu) w ramach Programu Erasmus. Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego na różnych poziomach i w różnych grupach wiekowych.  Zawsze staram się by moje lekcje były tak samo ciekawe dla mnie, co dla moich uczniów.
Oprócz uczenia uwielbiam też wszelkie formy aktywności sportowej i podróże.

do góry

Kontakt

Victoria Center
ul. Spacerowa 8
32-040 Wrząsowice

Tel. kom. 501-227-393
biuro@victoriacenter.pl
www.victoriacenter.pl